Erilahendused

Räägi meile oma ideedest ja me anname oma parima, et need ellu viia. Võime valmistada just nii suured kommid ja šokolaadid, nagu sa soovid. Maiustuste puhul pole standardeid olemas.

Või kui su soov on saada on väga eriline pakend, siis täidame ka selle. Nagu me ise, on ka meie partnerid väga paindlikud ja valmis tegema karpe ja laekaid, mis erinevad standardmõõtudest. Võib-olla võiksid need kujult meenutada hoopis midagi, mis seotud sinu ettevõtte toote või tegevusalaga?

Ehk on sul üks osa kingitusest, näiteks vahuveinipudel, juba olemas ja sa soovid, et maiustuste karp sobiks sellega hästi kokku? Täidame ka selle soovi heal meelel ja leiame pakendi, mis kingituste komponendid omavahel hästi kokku sobitab.

Kui soovid maiustuste juurde midagi veel…

Kui tahad oma lähedastele või kolleegidele teha kingituse, kus on lisaks maiustustustele mõni üllatus veel, siis on seegi võimalik. Teeme koostööd mitmete Eesti käsitöömeistritega, kelle toodete hulgast leiad kindlasti midagi sobivat. Näiteks vineerist kuumaaluse, Käina seeliku triibu mustriga mansetinööbid, telefonihoidja, mida saab kasutada telefonist filmi vaatamiseks või kui soovid oma nutifoni köögis lahtise kokaraamatuna hoida.

Vaata, milliseid erilahendusi oleme varem teinud.

Valmistame kõik kommid ja šokolaadid käsitööna. Kui soovid meie võimalustest paremat ülevaadet saada, tule meile külla!

Tootmine

Klientide lood

Car Rental Gateway

Kliendi soov

Loodussõbralik kommikarp, mida saab pärast kommide otsa lõppemist mõnel muul otstarbel kasutada.

Lahendus:

Raamatukujuline puidust kommikarp, mis sobib kenasti raamaturiiulisse ja kuhu võib koguda näiteks postkaarte. Samuti võid karpi panna pastapliiatsid vm pudi-padi ja hoida seda laekana laua peal.

Klientide_lood_Car_Rental_Gateway

Loverte

Kliendi soov

Klient soovis oma töötajatele kinkida pralineekomme, mis on pakitud ilusasse valgesse, kliendi logoga karpi.

Lahendus:

Leidsime kliendile kiiresti lihtsa valge karbi, millele kleepisime peale nende ettevõtte logo. Kingitus nägi väga luksuslik ja kaunis välja – täpselt nagu klient oli soovinud.

Klientide_lood_Loverte

Ambromed

Kliendi soov

Ettevõte soovis maiustusi karbis, mis näeks luksuslik välja, eristuks teistest pakenditest ja oleks kaunistatud nende logopaelaga.

Lahendus:

Meie partner valmistas ilusa logopaela, mille meie pakkemeistrid maiusekarpidele ümber sidusid. Tulemus sai eriline ja kaunis. Kui soovid samuti logopaela kasutada ja sul on see juba olemas, siis too see meile ja me seome selle kommikarpidele ümber. Täpselt nii nagu sa soovid!

Klientide_lood_Ambromed

Industri Textil

Kliendi soov

Ettevõte soovis lapsi üllatada kingitusega, kus lisaks maiustusele on midagi, mis jääb pärast kommide otsa lõppemist alles ning mille abil on võimalik õppida. Ühe kingituse eelarveks oli 25 eurot.

Lahendus:

Iga laps sai maiustustega koos tervislikku toitumist õpetava mängu „Vikerkaar minu kõhus”, mis innustab lapsi värviliselt ja mitmekülgselt toituma. Sellest toredast mängust saab laps teadmisi, millest on talle kasu terve ülejäänud  elu.

Käsitöökommid 20 tk HUMBERTO valik käsitöö šokolaadikompvekke