Pakendid

Nii nagu meie maiustuste koostisosad on hoolega valitud ja põhjalikult järele proovitud, pole ka pakendites midagi juhuslikku. Oleme ära teinud põhjaliku töö, et leida pakenditootjad, kes valmistavad looduslikest toorainetest päris tooteid: puidust, kartongist, papist ja vineerist karpe-laekaid, mis tagavad meie kommide ja šokolaadide nõuetekohase säilimise ning ei tee loodusele kurja, kui nende kasutusteekond on lõpule jõudnud.

Terminit „keskkonnasõbralik pakend” kuritarvitatakse tihti, aga meie saame käsi südamel öelda, et kõik paberist ja kartongist tehtud kotid ja karbid, mis me oma maiustustele ümber paneme, on valmistatud kohalikust looduslikust toorainest või ümbertöödeldud paberist. Puit- ja vineerikarpide tooraine on pärit Hiiumaa või Lõuna-Eesti metsadest ning triibuvineeri tootja kasutab loodussõbralikke liime ja värve.

Kõik meie tooted saab tellida erilahendusena: teistsuguse pakendiga, tervituskaardiga, logopaela või kleebisega

Erilahendused

Päris’e pakendid on taaskasutatavad

Mitmetele meie pakenditele saab pärast maiustuste söömist uue elu anda. Pakume näiteks kingikarpe, mis sobivad kuju tõttu raamaturiiulisse uut ülesannet täitma, ja vineerist kommikarpe, mida saab süvendatud kommipesade tõttu kasutada küünlaalustena.

Mõnda meie pakendit võib kasutada näiteks visiitkaartide, pliiatsite või muude väiksemate asjade hoiulaekana. Uut rolli pole keeruline leida ka ilusatele klaaspurkidele.

Soovi korral pakime maiustused seemnepaberisse, mis on taaskasutuse täiesti uus tase. See on valmistatud ümbertöödeldud paberist, kuhu on lisatud põllulillede või maitsetaimede seemneid. Kui kommid söödud, võib seemnepaberi mulda panna ja uute taimede ilu nautida.
Ja kui mõnele pakendile pole võimalik uut otstarvet leida, saab selle uuesti ringlusse saata.

Minimalistlikust stiilist külluse ja luksuseni

Meie pakendivalikust leiavad endale sobiva nii tagasihoidlikkust hindavad inimesed kui ka need magusasõbrad, kelle kingituse pakend peab väljendama luksust ja suurejoonelisust.

Kõige erilisema ja haruldasema pakendi teeb sulle Võrumaa metsade vahel elav käsitöömeister, kes saeb ise metsast sobiva puu, kuivatab, lõikab selle õiget mõõtu tükkideks ja saadab meie ilumeistritele, kes need paela abil ilusaks kingituseks kokku seovad.

Kasutame pakenditena ka klaasanumaid ja jõupaberist kotte.

Kõige levinumaks maiustuse ümbriseks on magnetkarp, mis mahutab 16 käsitöökommi, ja ümmargune vineerkarp. Kokku on sul võimalik valida 150 karbi hulgast.

Või kui sa meie karpe, laekaid või purke kasutada ei soovi, kuna sul on endal meelepärased pakendid juba olemas, siis täidame ka need hea meelega Päris’e maiustustega ja valmistame kommid-šokolaadid täpselt nii suured või väikesed, nagu sina soovid.

Puitkarpidele võime graveerida ilusaid soove, tervitusi või ettevõtte logo. Ikka selleks, et kingitus oleks ehe ja päris.