Kõiki meie tooteid saad tellida oma ettevõtte logoga

Käsitöökommid

Mahetoodang & GMO vabad

Meie käsitöökommid loovad magusaid mälestusi erilistest hetkedest ja tähistamist väärivatest sündmustest. Trühvlitest (kaks ja pool korda) väiksemad kompvekid on just parajad suhu pistmiseks ja sedakaudu südamesse pugemiseks.

Päris’e käsitöökommide tuumas on Pajumäe talu kohupiim, koorevõi ja täiskoor, millesse on lisatud martsipanišokolaadi tükke, sarapuupähkleid või pistaatsiapähkli tükke. Kogu seda hõrku headust katab suussulav käsitööšokolaad, mis on valmistatud Peruu perefarmides kasvatatud hinnalisest ja haruldasest Criollo mahekakaost. Criollo on pärandsort, mida on kasvatatud juba üle 2000 aasta ning mille omadusi oskasid hinnata juba maiad ja asteegid.

Kommide katmiseks kasutame just seda šokolaadi, mis sulle või inimesele, keda sa üllatada soovid, kõige rohkem meeldib: tummist tumedat, patust piima- või vallatut valget šokolaadi.
Käsitöökommide magusainena kasutame roosuhkrut.

Münt, kardemon, apelsin, kadakamari ja tšilli lisavad käsitöökommidele särtsu, muutes meie magusameistrite käte vahelt tulnud käsitöökommid täiuslikuks mahemaiuseks. Kõik kommid valmistame, kaunistame ja pakime vaid tellimuse peale. Meie maiustused juba niisama laos ei seisa. Iga kommikarp on kokku pandud vastavalt sinu soovidele ja eelistustele.

Iga kommi sisse läheb lisaks maitsvatele mahekoostisosadele ka tubli ports soojust ja rõõmu. Sellepärast sobivad värskelt valminud Päris’e käsitöökommid suurepäraselt sinu lähedaste, sõprade, töökaaslaste ja äriklientide üllatamiseks. Või miks mitte ka iseenda hellitamiseks.

Kõiki maiustusi saab tellida sulle meelepärases karbis, soovi korral ettevõtte logo ja brändinguga.

Kõik meie tooted on sertifitseeritud mahetooted.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Hea oleks, kui annaksid oma soovidest teada kuni nädal enne tähtsat sündmust, sest värskelt valmistatud maiused jõuavad tellijani 4–6 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Novembris ja detsembris võib tellimise aeg mõni päev pikem olla.

Kõik meie tooted saab tellida erilahendusena: teistsuguse pakendiga, tervituskaardiga, logopaela või kleebisega

Erilahendused

Kasulikku

Milline šokolaad on tervislik

Milline šokolaad on tervislik?

Jõulude lähenedes on kõigil tavapärasest rohkem asja oma kodupoe šokolaadiriiulite juurde. Jõuluvana kott vajab täitmist ja ennastki võib ju aasta lõpus siidise maiusega premeerida. Milline šokolaad aga valida, mis lisaks…

Loe lähemalt
7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

Sulle maitsevad Magusameistrite kommid ja šokolaadid, eks ole? Kas tead, miks see nii on? Meie maiustused on nii head sellepärast, et need on mahetooted – meie toodete tooraine on päris,…

Loe lähemalt
Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Kas sa tead kedagi, kellele ei meeldi šokolaad? Ei tea? Meie ka ei tea. Me ei usu, et selliseid inimesi üldse olemas on. Tõsi, kõigile maiasmokkadele ei meeldi kõik maitsed…

Loe lähemalt

Kontakt

Kasuta allpool olevat kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks (kiri saadetakse kristel@magusameistrid.com e-postile). Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.