Kõiki meie tooteid saad tellida oma ettevõtte logoga

Käsitööšokolaad

Meie käsitööšokolaad sisaldab üksnes puhtaid ja värskeid tooraineid, mis teevad selle siidiseks, suussulavaks ja … lihtsalt unustamatuks. Kui oled meie maiustusi proovinud, siis sa muud enam ei tahagi.

Kaubamärgi Päris käsitööšokolaadid sisaldavad Peruu perefarmides kasvatatud Criollo mahekakaod ja nii Eesti kui ka välismaistest mahetaludest pärit maitsvaid lisandeid. Iseloomu ja särtsakuse annavad neile Süvahavva loodustalu ravimtaimed, Taarapõllu talu marjad, Tammejuure mahetalu kanepiseemned, Urvaste Külade Seltsi kama, Saaremaa kadakamarjad ning lõunamaised tsitrused, piprad ja vürtsid.

Meie šokolaadiköögist tuleb kolme sorti käsitööšokolaadi: tummist tumedat, patust piima- ja vallatut valget šokolaadi. Need on valmistatud röstitud kakaoubadest, ubade töötlemisel saadud kakaomassist ja kakaovõist ning magusaks oleme oma šokolaadid teinud täisroosuhkru abil.

Kui sulle meeldib šokolaad, aga kleepuvad sõrmed mitte, siis sobib sulle meie pulgašokolaad. Oleme klassikaliste maitsetega ringi- ja südamekujulised maiused torganud pulga otsa. Nii jäävad sõrmed puhtaks ja … ei pea seda kellegagi jagama ka!

Kõik käsitööšokolaadid tulevad meie magusameistrite käte alt, kes valmistavad, kaunistavad ja pakivad Päris’e käsitööšokolaade vaid tellimuse peale. Meie suussulavad maiused juba niisama laos ei seisa.

Iga šokolaadi sisse läheb lisaks puhtaile ja maitsvatele koostisosadele ka paras ports soojust ja rõõmu. Sellepärast sobivad Päris’e käsitööšokolaadid lähedaste, sõprade, töökaaslaste ja äriklientide üllatamiseks ning muidugi iseenese hellitamiseks suurepäraselt.

Käsitööšokolaadi võib tellida ka võide kujul. Meie tumeda šokolaadi võided koosnevad mahekakaosegust, päevalilleõlist ja metsalillede meest.

Kõiki käsitööšokolaade saab tellida meelepärases karbis, soovi korral ettevõtte logo ja brändinguga.

Kõik meie tooted on sertifitseeritud mahetooted.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Hea oleks, kui annaksid oma soovidest teada kuni nädal enne tähtsat sündmust, sest värskelt valmistatud maiused jõuavad tellijani 4–6 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Novembris ja detsembris võib tellimise aeg mõni päev pikem olla.

Kõik meie tooted saab tellida erilahendusena: teistsuguse pakendiga, tervituskaardiga, logopaela või kleebisega

Erilahendused

Kasulikku

Milline šokolaad on tervislik

Milline šokolaad on tervislik?

Jõulude lähenedes on kõigil tavapärasest rohkem asja oma kodupoe šokolaadiriiulite juurde. Jõuluvana kott vajab täitmist ja ennastki võib ju aasta lõpus siidise maiusega premeerida. Milline šokolaad aga valida, mis lisaks…

Loe lähemalt
7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

Sulle maitsevad Magusameistrite kommid ja šokolaadid, eks ole? Kas tead, miks see nii on? Meie maiustused on nii head sellepärast, et need on mahetooted – meie toodete tooraine on päris,…

Loe lähemalt
Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Kas sa tead kedagi, kellele ei meeldi šokolaad? Ei tea? Meie ka ei tea. Me ei usu, et selliseid inimesi üldse olemas on. Tõsi, kõigile maiasmokkadele ei meeldi kõik maitsed…

Loe lähemalt

Kontakt

Kasuta allpool olevat kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks (kiri saadetakse kristel@magusameistrid.com e-postile). Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.