Kõiki meie tooteid saad tellida oma ettevõtte logoga

Kinkekomplektid

Kõik, kes ettevõttes kingituste eest vastutavad, juba teavad – kui on kiire, aitavad alati hädast välja Päris’e kinkekomplektid.

Oleme need jaotanud mugavalt hinnaklasside kaupa, et sa saaksid kiiresti vastavalt eelarvele valiku ära teha, sest sa ei pea muretsema – kõigis komplektides on mahetoorainetest valmistatud suussulavad maiustused, mis maitsevad nagu unelm. Kingituse saaja ei oska midagi paremat tahtagi!

Kõiki komplekte saab tellida meelepärases karbis, soovi korral ettevõtte logo ja brändinguga. Kinkekomplektidega on võimalik tutvuda Veerenni 24. Soovi korral saab komplektide komponente vahetada.

Tee oma valik siin või võta meiega ühendust!

  • Kinkekomplekt 100 eurot.
  • Kinkekomplekt 60 eurot.
  • Kinkekomplekt 50 eurot.
  • Kinkekomplekt 40 eurot.
  • Kinkekomplekt 30 eurot.
  • Kinkekomplekt 20 eurot.

Hea oleks, kui annaksid oma soovidest teada kuni nädal enne tähtsat sündmust, sest värskelt valmistatud maiused jõuavad tellijani 4–6 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Novembris ja detsembris võib tellimise aeg mõni päev pikem olla.

Kõik meie tooted on sertifitseeritud mahetooted.

Kõik meie tooted saab tellida erilahendusena: teistsuguse pakendiga, tervituskaardiga, logopaela või kleebisega

Erilahendused

Kasulikku

Milline šokolaad on tervislik

Milline šokolaad on tervislik?

Jõulude lähenedes on kõigil tavapärasest rohkem asja oma kodupoe šokolaadiriiulite juurde. Jõuluvana kott vajab täitmist ja ennastki võib ju aasta lõpus siidise maiusega premeerida. Milline šokolaad aga valida, mis lisaks…

Loe lähemalt
7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

Sulle maitsevad Magusameistrite kommid ja šokolaadid, eks ole? Kas tead, miks see nii on? Meie maiustused on nii head sellepärast, et need on mahetooted – meie toodete tooraine on päris,…

Loe lähemalt
Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Kas sa tead kedagi, kellele ei meeldi šokolaad? Ei tea? Meie ka ei tea. Me ei usu, et selliseid inimesi üldse olemas on. Tõsi, kõigile maiasmokkadele ei meeldi kõik maitsed…

Loe lähemalt

Kontakt

Kasuta allpool olevat kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks (kiri saadetakse kristel@magusameistrid.com e-postile). Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.