Kõiki meie tooteid saad tellida oma ettevõtte logoga

Tervislikud ampsud

Mitte keegi ei pea Päris’e maiustustest ilma jääma! Need magusasõbrad, kelle toidulauale ei kuulu piimatooted või suhkur, saavad samuti meie šokolaade ja muid maiustusi nautida nii palju, kui soovivad.

Supertoitude segud koosnevad puhastest looduslikest komponentidest, mis sisaldavad valke, vitamiine ja mineraalaineid ning aitavad organismil füüsilisest tegevusest kiiremini taastuda. Meie tootevalikus on üle 10 eri koostisega supertoitude segu.
Kõik toorained vastavad mahetootmise ja ausa kaubanduse reeglitele.

Tee valik järgmiste toodete hulgast:

  • Toorkakaotükid (kakaonibsid).
  • Martsipan tumedas (70%) šokolaadis.
  • Külmkuivatatud marjad.

Meie magusameistrid valmistavad šokolaadi ja pakivad iga maiustuse ja seemnesegu ära üksnes tellimuse peale. Sinuni jõuab alati kõige värskem kaup, iga karbike on kokku pandud just sinu soovidele vastavalt.

Kõiki maiustusi saab tellida meelepärases karbis, soovi korral ettevõtte logo ja brändinguga.

Kõik meie tooted on sertifitseeritud mahetooted.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Hea oleks, kui annaksid oma soovidest teada kuni nädal enne tähtsat sündmust, sest värskelt valmistatud maiused jõuavad tellijani 4–6 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Novembris ja detsembris võib tellimise aeg mõni päev pikem olla.

Kõik meie tooted saab tellida erilahendusena: teistsuguse pakendiga, tervituskaardiga, logopaela või kleebisega

Erilahendused

Kasulikku

Milline šokolaad on tervislik

Milline šokolaad on tervislik?

Jõulude lähenedes on kõigil tavapärasest rohkem asja oma kodupoe šokolaadiriiulite juurde. Jõuluvana kott vajab täitmist ja ennastki võib ju aasta lõpus siidise maiusega premeerida. Milline šokolaad aga valida, mis lisaks…

Loe lähemalt
7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

7 põhjust, miks mahetoodete tarbimine hea on

Sulle maitsevad Magusameistrite kommid ja šokolaadid, eks ole? Kas tead, miks see nii on? Meie maiustused on nii head sellepärast, et need on mahetooted – meie toodete tooraine on päris,…

Loe lähemalt
Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Šokolaad – miks meeldib mõnele magus, teisele tume või valge

Kas sa tead kedagi, kellele ei meeldi šokolaad? Ei tea? Meie ka ei tea. Me ei usu, et selliseid inimesi üldse olemas on. Tõsi, kõigile maiasmokkadele ei meeldi kõik maitsed…

Loe lähemalt

Kontakt

Kasuta allpool olevat kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks (kiri saadetakse kristel@magusameistrid.com e-postile). Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.